בלעדיותממ"ק
1,380,000 ₪

ניסנבוים

בלעדיותממ"ק

דירה, יזרעאליה, חיפה

4חדרים
קומה15/18
85מ״ר

באוסף המיוחדים של מיכל שזיפי נדל"ן למכירה בבלעדיות בנווה שאנן רחוב ניסנבוים קומה 15 נוף מכל חלון הדירה משופצת כחדשה, שירותים כפולים , מטבח מעוצב וגדול , מרפ שירות , מקלט קומתי , 3 מעליות, חניה משותפת לדיירי הבנין בלבד פינוי 8/26 ויש אפשרות לשכירות עוברת לתאום פגישה מיכל שזיפי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
1
מחיר למ"ר
16,235 ₪

• ממ"ק
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?690,000 ₪
1,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,547 ‏₪
סה״כ הלוואה‏690,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78872634פורסם ב11/05/26