בלעדיותמקלט בניין
1,350,000 ₪

דרייפוס

בלעדיותמקלט בניין

דירה, קרית שפרינצק, חיפה

3חדרים
קומה3/4
62מ״ר

הזדמנות נדל"נית שלא רואים כל יום. משקיעים, זוגות צעירים וכל מי שמבין עסקה - זה בשבילכם! רחוב דרייפוס המבוקש מחפשים נכס עם מיקום מנצח, תשואה מיידית ופוטנציאל השבחה אדיר. דירת 3 חדרים כ62 מ"ר קומה 3 מתוך 4 נוף ירוק פתוח, שקט ופרטיות. חניה בשפע באזור 2 מקלטים תקניים בבניין. מיקום שמוכר את עצמו. דקה מהמרכז המסחרי רמת שאול קרובה לבתי ספר, מרכזים חיוניים ומכללת גורדון מתאימה גם למגורים וגם להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
21,774 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?675,000 ₪
1,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,470 ‏₪
סה״כ הלוואה‏675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44972855פורסם ב11/05/26