נכס עם ממ״ד
1,690,000 ₪

שדרות פנחס ספיר 29

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית ים א', קרית ים

3חדרים
קומה14/16
108מ״ר

פירוט ריהוט:
למכירה נכס נדיר קו ראשון לים 4 חדרים שהוסבו ל3 חדרים גדולים הזדמנות השקעה מטורפת , אופציה להכנסה של מעל 20,000ש"ח בחודש דירה משופצת עם מחסן חניה עם מחסום מעלית הזדרזו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
108 מ״ר
קומות בבניין
16
חניות
1
מחיר למ"ר
15,648 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?845,000 ₪
1,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,344 ‏₪
סה״כ הלוואה‏845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81542315פורסם ב22/08/24