נכס עם ממ״ד
1,170,000 ₪

השיקמה 26

נכס עם ממ״ד

דירה, רמות יצחק, נשר

3חדרים
קומה2/2
105מ״ר

יועץ חינם מומחים גם ב פנוי בנוי יש הרבה נכסים ב פנוי בני מתקדם לווי מקוצעי עד הבית החדש לייצור קשר עוד היום מאיר רותם

פירוט ריהוט:
מקום מעולה קרוב לטכניון אונברסיטת חיפה קרוב בתי ספר גנים פארק גדול מתחם ביג הכל נגיש נוח מאוד מעולה גם למשקעים אלמוג נכסים זה הבית שלך מומחים בכל סוגי הדירות מאגר גדול במשרדנו 2 3 4 5 חדרים לתאום מאיר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,142 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?585,000 ₪
1,170,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,007 ‏₪
סה״כ הלוואה‏585,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48828592פורסם ב14/01/26