מקלט במרחק 378 מ׳
4,100,000 ₪

המושב

מקלט במרחק 378 מ׳

דו משפחתי, מרכז כרכור, פרדס חנה כרכור

3.5חדרים
קרקע
520מ״ר

למכירה ברחוב המושב בכרכור בית 100 מטר שטוח ומואר פלוס יחידת דיור נפרדת כוללת פרגולה גדולה הבית 3.5 חדרים החצר 420 מטר היחידה כ45 מטר חבל לפספס את ההזדמנות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
100 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
7,884 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,050,000 ₪
4,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,538 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72718297פורסם ב26/08/25