מקלט במרחק 784 מ׳
2,310,000 ₪

עפרה חזה 12

מקלט במרחק 784 מ׳

דירה, משכנות האומנים, קרית מוצקין

5חדרים
קומה3/28
151מ״ר

ללא תיווך, לרציניים בלבד למכירה דירה מהחלומות מושקעת ברמה גבוהה ביותר שכונת משכנות האומנים השכונה המבוקשת בקריות!!! * לובי מפואר, 3 מעליות * 5 חדרים + מרפסת 23 מר, מתוכננת מעולה * מטבח מפואר בהזמנה אישית עם שיש יוקרתי * מקלחות מעוצבות ברמה גבוהה *מיזוג בכל חדר + מזגן מיני מרכזי * חימום מים בגז * חניה תת קרקעית - לא מכפיל * מחסן מחיר 2.360.000

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
128 מ״ר
קומות בבניין
28
חניות
1
מחיר למ"ר
15,298 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,155,000 ₪
2,310,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,937 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,155,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81340764פורסם ב16/11/25