בלעדיותמקלט במרחק 574 מ׳
1,350,000 ₪1,450,000 ₪

מגידו

בלעדיותמקלט במרחק 574 מ׳

דירה, מרכז הכרמל, חיפה

2.5חדרים
קומה2/4
60מ״ר

מגידו 1 מרכז הכרמל | 2.5 חדרים שמורה ושקטה למכירה בבלעדיות במיקום המבוקש ביותר במרכז הכרמל: דירת 2.5 חדרים במצב שמור מאוד, המשלבת שקט מוחלט עם נוחות מקסימלית בלב העניינים. הכל ברגל: בתי קפה, מסעדות, חנויות, בנקים וקופ"ח במרחק הליכה קצר. נגישות: פסע מהכרמלית ומתחבורה ציבורית. דירה נעימה ואידיאלית למגורים או להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
22,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?675,000 ₪
1,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,470 ‏₪
סה״כ הלוואה‏675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75046280פורסם ב15/02/26