מקלט במרחק 549 מ׳
4,200,000 ₪

גבעת זמר

מקלט במרחק 549 מ׳

דירת גן, חיפה

5.5חדרים
קומה1/6
467מ״ר

בלעדי: דירת הגן היפה בזמר בסמוך לשצ"פ פרטיות מוחלטת דירה ענקית עם גינה של וילה 300 מ"ר אפשרות לבריכה מיזוג אויר vrf, מחסן גדול צמוד,2 חניות ועוד פרטים נוספים במשרדנו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
167 מ״ר
מ״ר גינה
300
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
8,993 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,100,000 ₪
4,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,795 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53680799פורסם ב02/11/25