בלעדיותמקלט בניין
1,190,000 ₪

ש"י עגנון

בלעדיותמקלט בניין

דירה, קרית ביאליק

3חדרים
קומה2/3
65מ״ר

רחוב ש"י עגנון 11, קריית ביאליק דירת 3 חדרים משופצת בסגנון מודרני כ-65 מ"ר לפי ארנונה קומה 2 מתוך 3 הדירה עברה שיפוץ לפני כ-3 שנים מטבח חדש מזגנים מקלט בבניין פינוי גמיש חתומה פינוי בינוי כולל הערת אזהרה בטאבו הזדמנות מצוינת למשקיעים ולמשפחות שמחפשות נכס עם פוטנציאל השבחה עתידי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
65 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,307 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?595,000 ₪
1,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,059 ‏₪
סה״כ הלוואה‏595,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62874262פורסם ב18/05/26