מקלט בניין
680,000 ₪

עכו

מקלט בניין

דירה

3חדרים
קומה1/4
54מ״ר

מרכז העיר, ליד הרכבת ,קרובה לשוק והקניון ,אזור מיועד להתחדשות עירונית ,מצויינת להשקעה או מגורים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
12,592 ₪

היסטוריית שווי הנכס

58666348פורסם ב29/04/26