נכס עם ממ״ד
2,290,000 ₪

יקינטון

נכס עם ממ״ד

דירה, אחוזה, חיפה

4חדרים
קומה1/4
110מ״ר

למכירה בחיפה בשכונת אחוזה ברחוב גולדמן פינת יקניטון דירה שטוחה כ 110 מר 4 חדרים מחולקת מעולה חלל אירוח גדול מרווח מאד עם יציאה למרפסת לנוף ים וירוק חדר שינה הורים מאסטר אמיתי מרווח ומפנק חדרים מרווחים וממ"ד הדירה מאד מוארת אוורירית ושקטה במיקום מעולה בקרבת בתי ספר גני ילדים ותחבורה ציבורית מרחק הליכה למרכז חורב פינוי גמיש מאד בבלעדיות אנגלו סכסון חיפה שרון אשל

פירוט ריהוט:
לפרטים נוספים ולביקור שרון אשל מאנגלו סכסון חיפה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
20,818 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,145,000 ₪
2,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,886 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,145,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49705442פורסם ב14/05/26