מקלט במרחק 163 מ׳
1,260,000 ₪

ההגנה

מקלט במרחק 163 מ׳

דירה, קרית ים ב', קרית ים

2.5חדרים
קומה1/1
79מ״ר

למכירה ברחוב ההגנה קרית ים ב' מבנה רביעייה שקט (4דיירים) במרחק הליכה לים דירת 2.5 חדרים כ 64מר בנוי + 15 מר מרפסת שמש מערבית קומה 1 מתוך 1 בית משופץ קומפלט ברמה גבוהה הכל חדש אנסטלציה ,חשמל תלת פאזי, פרקט וחדר רחצה טופולסקי,מטבח יוקרתי זכויות בנייה- אופציה לממד והרחבת הבית הקיים. הגג מוצמד לדירה אפשרות בנייה כ 40מר וכל השאר מרפסת שמש . מעולה להשקעה הדירה מושכרת ב 3,900 אופציה לפינוי למגורים...

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
79 מ״ר
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,949 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?630,000 ₪
1,260,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,239 ‏₪
סה״כ הלוואה‏630,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69903929פורסם ב26/11/25