נכס עם ממ״ד
1,850,000 ₪

נווה גנים

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית מוצקין

5חדרים
קומה4/9
130מ״ר

בהזדמנות פז ! סלון ומטבח אופן ספייס ו-2 חניות בטאבו ! למכירה בבניין בוטיק בשכונת נווה גנים 5 חדרים 130מר מרווחת מאוד +מרפסת שמש מערבית פונה לנוף פתוח ירוק ושקט ... דירה מוארת, ממד, לובי נגיש ומטופח 2 מעליות 2חניות ומחסן בטאבו במחיר מעולה לעסקה ! נגישה לכל מוקדי העניין של נווה גנים ,סמוך לפארקים ,תחבורה ציבורית מטרונית ומרכזי קניות של נווה גנים ומתחם העסקים כורדני ... פינוי מיידי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
14,230 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?925,000 ₪
1,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,755 ‏₪
סה״כ הלוואה‏925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44921641פורסם ב05/01/25