בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,300,000 ₪

כבירים

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, חיפה

4חדרים
קומה2/2
119מ״ר

בלב מרכז הכרמל בחיפה דירת 4 חדרים גדולה מהממת משופצת מהיסוד 119 מ"ר חדרים גדולים ומרווחים תקרות גבוהות קרובה לבתי ספר ולגני ילדים קרובה לתחבורה ציבורית ולכרמלית קרובה לבתי קפה ומרכזים מסחריים ממ"ד נוף נדיר מכל חלון בבית עורפית מאווררת ושקטה לבוא ולהתאהב

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
119 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,327 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,150,000 ₪
2,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,912 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83690762פורסם ב25/01/26