ממ"ק
1,265,000 ₪

עין דור 11

ממ"ק

דירה, שער פלמר, תחנת רכבת השמונה, חיפה

3חדרים
קומה10/19
60מ״ר

דירת 2 חדרי שינה מרווחים + סלון+ מרפסת. פינתית ושקטה. . נוף מרהיב ומואר לגנים הבאהיים. הבניין חדש, מנוהל ומטופח. מרחק הליכה מרכבת מרכז השמונה, המטרונית,המושבה הגרמנית, קמפוס הנמל ומוקדי עניין רבים נוספים. מעולה להשקעה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
19
חניות
ללא
מחיר למ"ר
21,083 ₪

• ממ"ק
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?632,500 ₪
1,265,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,251 ‏₪
סה״כ הלוואה‏632,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

79402864פורסם ב14/05/26