נכס עם ממ״ד
1,640,000 ₪

שדרות ירושלים 104

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית ים

3.5חדרים
קומה5/6
80מ״ר

התחדשות עירונית של היזם "גלבוע" חזית לנוף ים פנורמי מטורף ! שקיעות מול הים , אוויר נקי ומיקום מעולה 3.5 חד כ 80 מ"ר מרפסת 17 מ"ר פתוח לנוף ים מדהים קומה 6/5 מעלית ממד חניה ומחסן למשקיעים מושכרת ב 4,850 אלש מרחק הליכה לים , טיילת ומרכז מסחרי !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
20,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?820,000 ₪
1,640,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,215 ‏₪
סה״כ הלוואה‏820,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59449978פורסם ב21/09/25