בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,780,000 ₪

חיים בר לב 2

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, גן מוטה גור, עכו

5חדרים
קומה1/8
135מ״ר

למכירה דירת 5 חדרים בבניין חדש בן 10 שנים , המיקום הכי נוח על הכביש ברחוב מוטה גור , קומה 1 נוחה ונגישה , הדירה בגודל 118 מ"ר + 14 מטר מרפסת שמש מפנקת עם נוף לכיוון הפארק , נגיעה מפארק ציבורי ענק ומשחקיות , תחבורה ציבורית מתחת לבניין , סופר מרקט צמוד לבניין , חניה בשפע בשכונה מכל כיוון . מצוינת לזוגות צעירים ומשפחות צעירות ומשפרי דיור . דירה נוחה ונגישה . המיקום הכי נוח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
118 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
13,185 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?890,000 ₪
1,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,575 ‏₪
סה״כ הלוואה‏890,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86932139פורסם ב05/04/26