מקלט במרחק 395 מ׳
1,160,000 ₪1,250,000 ₪

העלייה

מקלט במרחק 395 מ׳

דירה, נהריה

1.5חדרים
קרקע
40מ״ר

למכירה דירת נופש קו ראשון לים! בקומת קרקע עם בריכה צמודה רק לדיירי הבניין באזור מהטובים והמבוקשים בנהריה תשואה גבוהה במיוחד! הדירה מושכרת בAIRBNB על בסיס יומי ויכולה להניב באזורי ה10 אחוז תשואה! כ40 מר בנוי יציאה לבריכה פרטית לדיירי הבניין בלבד נמצאת בבית דירות נופש איכותי ומתוחזק, קו ראשון לים! הדירה רשומה בטאבו, ניתן לקבל משכנתא הזדמנות מדהימה למשקיעים מביני עניין שמחפשים השקעה בטוחה בעולם הנדלן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
29,000 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?580,000 ₪
1,160,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,982 ‏₪
סה״כ הלוואה‏580,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55642536פורסם ב30/03/26