נכס עם ממ״ד
1,350,000 ₪

נתיב חן

נכס עם ממ״ד

דירה, יזרעאליה, חיפה

4חדרים
קומה16/18
105מ״ר

מיקום מעולה חדשה בשווק בנין חדש איכלוס מיידי מזגנים ממד קומתי מחסן מרפסת שמש חניה מחסן רחוב שקט בניין מטופח מאוד קרוב להכל ונוח לתאום פגישה מאיר שון אתי מומחים בנדלאן קרוב לחניתה סופר צמוד דואר מרכז קניות קרוב לטכניון 2 מעליות נוף מיוחד כל חיפה נמל ירוק מרכז חניתה 2 דק גרנד קניון מנהרות הכרמל מרכז זיו תחבורה צבורית קרוב להכל בתי ספר גנים גשר הגבורים נוח מאוד גישה ללא מדרגות אלמוג נכסים זה הבית שלך

פירוט ריהוט:
מקום מעולה ושקט סופר קרוב מרכז קניות תחבורה צבורית תחנה מרכזית רכבת ישראל מתמ חוף הים 4 דק מנהרות הכרמל יציאה ל ת,א מקום מנצח בניין מבוקש מאוד כמו מלון דירה משודרגת למהרי החלטה אלמוג נכסים מומחים בנדל

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
1
מחיר למ"ר
12,857 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?675,000 ₪
1,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,470 ‏₪
סה״כ הלוואה‏675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67162742פורסם ב08/12/23