נכס עם ממ״ד
1,100,000 ₪

אבא הלל סילבר

נכס עם ממ״ד

דירה, יזרעאליה, חיפה

3חדרים
קומה4/8
75מ״ר

דירת 3 חדרים גדולה ומרווחת הזדמנות להשקעה! דירה בגודל של 75 מ"ר, כוללת 3 חדרים גדולים ומוארים, פונה לנוף הררי ולים, עם ממד קומתי. הבניין מטופח וכולל מעלית, ושפע של חניות ברחוב. המיקום מצוין להשקעה, קרוב לגרנד קניון, מרכז קניות מוביל, ומרכז חניתה עם חנויות ובתי עסק. רק 10 דקות מהטכניון, אזור מבוקש עם פוטנציאל השכרה גבוה והשבחה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
75 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,666 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?550,000 ₪
1,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,827 ‏₪
סה״כ הלוואה‏550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72075078פורסם ב25/02/25