מקלט במרחק 277 מ׳
1,620,000 ₪

דרייפוס 2

מקלט במרחק 277 מ׳

דירת גן, קרית שפרינצק, חיפה

3.5חדרים
קרקע
184מ״ר

חדשה אצלנו למכירה דירת גן בבתי המנקס הדירה עצמה כ-84 מר וגינה שרשומה בטאבו כ100 מר. פוטנציאל עצום, ניתן להוסיף מיידית ממד מיקום מושלם ליד בתי ספר וגנים בניין קטן עם מעט דיירים גישה נוחה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
84 מ״ר
מ״ר גינה
100
קומות בבניין
1
חניות
ללא
מחיר למ"ר
8,804 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?810,000 ₪
1,620,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,164 ‏₪
סה״כ הלוואה‏810,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83773751פורסם ב09/07/25