מקלט במרחק 42 מ׳
1,080,000 ₪

הרצליה

מקלט במרחק 42 מ׳

דירה, הרצליה, חיפה

4חדרים
קומה2/3
110מ״ר

דירת 4 חדרים למכירה! גדולה, מרווחת ומוארת - כ110 מ"ר סלון מרווח וחללים נוחים 2 שירותים לנוחות מקסימלית אפשרות לחלוקה ל2 דירות נפרדות - הזדמנות מצוינת למשקיעים מיקום מרכזי ונגיש נכס עם פוטנציאל גבוה להשקעה! דירה צריכה שיפוץ

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,818 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?540,000 ₪
1,080,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,776 ‏₪
סה״כ הלוואה‏540,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73877225פורסם ב26/08/25