נכס עם ממ״ד
1,549,000 ₪

יהודה הלוי 21

נכס עם ממ״ד

דירה, היובל, אור עקיבא

3חדרים
קומה1/3
66מ״ר

למכירה ברחוב יהודה הלוי 21 דירת 3 חדרים בקומה 1 מתוך 3 בגודל 66 מ"ר. לדירה מרפסת הפונה לרחוב, חניה צמודה ובניין שקט עם מעט דיירים. המיקום מרכזי ונגיש בקרבה למרכזי קניות, תחבורה ומוסדות חינוך. מתאימה למגורים או להשקעה באזור מבוקש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
66 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,469 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?774,500 ₪
1,549,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,981 ‏₪
סה״כ הלוואה‏774,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46485192פורסם ב17/05/26