נכס עם ממ״ד
4,870,000 ₪

שדרות רחבעם זאבי

נכס עם ממ״ד

דירה, גבעת אולגה, חדרה

5חדרים
קומה11/24
125מ״ר

דירה חלומית משדרגת ברמה גבוהה ביותר בפרויקט הכי מפואר בחדרה על חוף הים החוף הלבן דירה חזית לים 5 חד' שהוסבה להיות 4 מדהימה סלון ענק מרפסת 20 מר מטבח משודרגת ,בניין יוקרה עם בריכת שחייה חדר כושר מקצועי , שומר בלובי 24/7 אולם דיירים ועוד... חובה לראות 50 צעדים 100 צעדים לים מטורף

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
24
חניות
1
מחיר למ"ר
38,960 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,435,000 ₪
4,870,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,517 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,435,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48626122פורסם ב29/10/25