נכס עם ממ״ד
3,500,000 ₪

אילות השדה 6

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', אור ים, אור עקיבא

5חדרים
קומה8/9
205מ״ר

נכס משודרג ברמה גבוהה מאוד עם תכנון מוקפד, חללים פתוחים והמון אור טבעי. 160 מ"ר בנוי 2 מרפסות שמש סוויטת הורים ענקית עם חדר ארונות יוקרתי ומרפסת פרטית 3 כיווני אוויר 2 חניות פרטיות נפרדות מחסן צמוד לדירה נוף פתוח ופרטיות גבוהה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
160 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
2
מחיר למ"ר
17,073 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,750,000 ₪
3,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,996 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63102276פורסם ב18/05/26