מקלט במרחק 130 מ׳
2,750,000 ₪2,800,000 ₪

הגאון

מקלט במרחק 130 מ׳

בית פרטי/ קוטג', עמידר, פרדס חנה כרכור

3חדרים
קרקע
270מ״ר

בית סבתא דו-משפחתי עם פוטנציאל גדול מוצע למכירה בפרדס חנה. מגרש כ-270 מ"ר ברוטו, בנוי כ-80 מ"ר, 3 חדרים עם יציאה קדמית ואחורית. מטבח גדול וסלון נעים. שופץ כולל איטום גג, צבע ורענון מקלחת ושירותים. גינה קדמית רחבה עם דשא סינטטי זכויות בנייה נוספות. כניסה מיידית - לגור או להשביח. בקרבת הרכבת בתי ספר ומרכז קניות מרכזי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
80 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
10,185 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,375,000 ₪
2,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,068 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,375,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76923959פורסם ב30/03/26