מקלט במרחק 389 מ׳
2,230,000 ₪

נוגה

מקלט במרחק 389 מ׳

דירה, כרמליה, חיפה

4חדרים
קומה1/3
95מ״ר

חדשה בבלעדיות! למכירה ברחוב נוגה בכרמליה - חיפה דירה שלא רואים כל יום ברחוב פנימי ושקט. במרחק הליכה לבית הספר הרצל ולציר מוריה. ארבעה חדרים, 95 מ"ר בנוי, קומה ראשונה, 3 כיווני אוויר, חנייה ומחסן בטאבו, מקלט בבניין. חלקה גדולה מאוד, במרחק מבניינים אחרים מסביב. שופצה ועוצבה אדריכלית- מוארת, חמה ומזמינה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
95 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
23,473 ₪
תאריך כניסה
30/12/25

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,115,000 ₪
2,230,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,732 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,115,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84141905פורסם ב19/08/25