נכס עם ממ״ד
1,390,000 ₪

קרית ביאליק

נכס עם ממ״ד

דירה

2חדרים
קומה2/5
59מ״ר

למכירה בבלעדיות דירה מצוינת להשקעה אך לא רק, גם למגורים. דרך עכו 104 קריית ביאליק בבניין איכותי של הקבלן נועם סהר, בן כ 5 שנים בלבד . דירת 2 חדרים בקומה 2 מתוך 5. פרטי הנכס: 51 מטר בנוי כולל ממד. מרפסת שמש כ'7 מ"ר כיוון דרום מערב שירותים ומקלחת מחסן פרטי בקומת המחסנים בניין חדיש ומתוחזק דירה מוארת ונעימה השקעה מניבה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
51 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,559 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?695,000 ₪
1,390,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,573 ‏₪
סה״כ הלוואה‏695,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54243756פורסם ב12/01/26