מקלט במרחק 107 מ׳
3,730,000 ₪

נשר

מקלט במרחק 107 מ׳

בית פרטי/ קוטג', שיכון רמז, פרדס חנה כרכור

5חדרים
קרקע
450מ״ר

למכירה בפרדס חנה בית פרטי מפלס אחד משופץ כחדש 5 חדרים 151 בנוי על 450 מגרש עם בריכה באיזור מנצח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
חניות
2
מחיר למ"ר
8,288 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,865,000 ₪
3,730,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,587 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,865,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81468345פורסם ב17/05/26