נכס עם ממ״ד
1,220,000 ₪

הרצליה 8

נכס עם ממ״ד

דירת גן, הרצליה, חיפה

4חדרים
קרקע
140מ״ר

דירת גן ייחודית עם חצרות מרווחות ומרפסות שמש בלב שכונת הדר! מושכרת ב-5250 ש"ח לטווח רחוק. עם 2 גינות בשטח כולל של כ60 מר, שתי מרפסות נוספות, תכנון חכם ותקרה גבוהה זו דירה שלא רואים כל יום. פוטנציאל גבוה לחלוקה, גן ילדים, Airbnb או מגורים למשפחה שמחפשת מרחב ונוחות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
80 מ״ר
מ״ר גינה
60
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
8,714 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?610,000 ₪
1,220,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,136 ‏₪
סה״כ הלוואה‏610,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49465787פורסם ב18/04/25