בלעדיותמקלט בניין
1,795,000 ₪

פרדס חנה כרכור

בלעדיותמקלט בניין

דירה

3חדרים
קומה2/4
70מ״ר

למכירה דירת 3 חדרים ,במיקום מרכזי ושקט בכרכור. הדירה נעימה,מוארת ומטופחת, במיקום מרכזי בכרכור.חדרים גדולים ומרווחים,סלון נעים,אוירה נעימה ביתית וחמימה.הדירה קרובה לבתי-קפה,חנויות,תחבורה ציבורית וכל מה שצריך במרחק הליכה.הדירה מתאימה לזוג,יחיד או משפחה קטנה שמחפשים איכות חיים במיקום מעולה.נכס מס'147728

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
25,642 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?897,500 ₪
1,795,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,614 ‏₪
סה״כ הלוואה‏897,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84857449פורסם ב19/05/26