בלעדיותמקלט במרחק 201 מ׳
1,270,000 ₪

דרך יד לבנים

בלעדיותמקלט במרחק 201 מ׳

דירה, נווה פז, חיפה

3.5חדרים
קומה1/7
85מ״ר

חדשה בבלעדיות - דרך יד לבנים נוף למפרץ למכירה דירת 3.5 חדרים משופצת ומרווחת, במיקום מבוקש עם נוף פתוח פרטי הנכס: כ85 מ"ר קומת מינוס - 1, כ15 מדרגות גישה בלבד דירה משופצת, שמורה ומוארת נוף פתוח למפרץ מחסן בטאבו בניין נקי, מסודר ומטופח מקלט בבניין חנייה בשפע בסביבה תחבורה ציבורית נגישה ונוחה מתאימה למגורים אידאלית גם להשקעה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,941 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?635,000 ₪
1,270,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,264 ‏₪
סה״כ הלוואה‏635,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77638696פורסם ב18/12/25