נכס עם ממ״ד
1,780,000 ₪

שדרות רחבעם זאבי 2

נכס עם ממ״ד

דירה, גבעת אולגה, חדרה

3.5חדרים
קומה3/7
68מ״ר

במתחם כפר היםהמבוקש למכירה דירת 3.5 חדרים שהוסבה ל-2.5 חדרים חלל הסלון הוגדל והורחב חזית מלאה לים נוף מלא ופתוח לים מרפסת שמש מפנקת לרגעים של נחת פרויקט ייחודי על הים ממש הכולל: בריכת שחייה חיצונית בריכת שחייה פנימית מחוממת ג'קוזי סאונה רטובה / יבשה חדר כושר מקצועי חוף ים צמוד מתחת לבית חנייה תת קרקעית בתי קפה ומסעדות החיים הטובים כבר כאן מחכים לכם אהבתם? מהרו וצרו קשר עכשיו! יש נכסים שלא מפספסים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
68 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
26,176 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?890,000 ₪
1,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,575 ‏₪
סה״כ הלוואה‏890,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56913630פורסם ב12/09/24