מקלט במרחק 544 מ׳
7,500,000 ₪

המושבה

מקלט במרחק 544 מ׳

בית פרטי/ קוטג', זכרון יעקב

5חדרים
קרקע
610מ״ר

"בית בסירה" האיקוני בזכרון יעקב מוצע למכירה! בית ייחודי ומלא קסם באחת השכונות המבוקשות ביותר בזכרון יעקב. פרטים: * גודל מגרש: 610 מ"ר * תכנון מרווח עם מספר מפלסים * נוף מרהיב לים ולהרים * מרפסת וגינה פרטית * חנייה פרטית * זכויות בנייה נוספות עם אפשרות לבניית 2 יחידות דיור ו-2 יחידות אירוח (צימרים) הזדמנות נדירה לרכוש נכס יוצא דופן עם פוטנציאל אדיר! מחיר מבוקש: 7,500,000 ש"ח

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
231 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
12,295 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,750,000 ₪
7,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏19,277 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

48448249פורסם ב19/06/25