נכס עם ממ״ד
1,749,000 ₪

סוקולוב

נכס עם ממ״ד

דירה, מרכז העיר, קרית אתא

4חדרים
קומה1/4
149מ״ר

למכירה ברחוב סוקולוב המבוקש בקרית אתא קומה ראשונה דירת 4 חדרים מרווחת כ-112 מטר בנוי בארנונה, סלון ומטבח מרווחים עם אופן ספייס מטורף ! דירה מתוכננת היטב ! חדרים גדולים מאוד ! מרפסת גדולה כ-16 מטר, בניין חדיש עם מעלית ומועדון דיירים גדול בלובי הכניסה. רק 3 דיירים בקומה, מחסן בקומה. יש לדירה 2 חניות רשומות בטאבו !! במיקום מצויין קרוב לבתי כנסת, פארק משחקים מרכז קניות ותחבורה ציבורית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
112 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
2
מחיר למ"ר
11,738 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?874,500 ₪
1,749,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,495 ‏₪
סה״כ הלוואה‏874,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43957969פורסם ב17/02/26