נכס עם ממ״ד
2,249,000 ₪

נירים 1

נכס עם ממ״ד

דירה, עמירם, פרדס חנה כרכור

3חדרים
קומה1/6
116מ״ר

בשכונת עומרים החדשה והמבוקשת ביותר באזור, דירת 3 חדרים, 116 מ"ר בארנונה, מרווחת ונעימה. מרפסת ענקית ומפנקת של 47 מ"ר. ממ"ד, מחסן וחניה. שכונת עומרים הינה שכונה קהילתית ושקטה, וטהיא מתאימה במיוחד למשפחות צעירות עם ילדים שמעוניינים באיכות חיים באזור מעולה. קרבה למוסדות חינוך מעולים, מסגרות קהילתיות, מרכז קניות, יציאה קלה ומהירה לכביש 65.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
19,387 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,124,500 ₪
2,249,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,781 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,124,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

49752184פורסם ב09/02/26