מקלט במרחק 716 מ׳
1,250,000 ₪

אבא הלל סילבר 64

מקלט במרחק 716 מ׳

דירה, יזרעאליה, חיפה

3חדרים
קומה3/6
78מ״ר

למכירה ברחוב סילבר המבוקש – דירת 3 חדרים שמורה ומטופחת. קומה 3, פונה לנוף פתוח. מוארת ומאווררת . בניין שמור ושקט. מזגן תדיראן גדול בסלון + מזגן בחדר שינה. סורגים בשני חדרי השינה, ארונות קיר, מרוהטת. חניה בשפע לדיירי הבניין. קרובה לטכניון ולמרכזי קניות, תחבורה ציבורית בפתח הדלת. מושכרת לשוכר יציב ומתוקתק. מתאימה להשקעה ולמגורים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
78 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,025 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?625,000 ₪
1,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,213 ‏₪
סה״כ הלוואה‏625,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69736117פורסם ב29/01/26