בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,190,000 ₪

שדרות אלכסנדר 10

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, ניסן, חדרה

4חדרים
קומה9/9
138מ״ר

דירת 4 חדרים בשכונה הכי טובה בחדרה!!! קומה תשיעית עם נוף שדות שכנים ברמה גבוהה חניה בטאבו מעלית ממ"ד חדרים מרווחים בחדר הורים גם שירותים מקלחת וחדר ארונות הבניין הירוק קירבה לאקו פארק מסגרות חינוך /פארקים /קירבה למרכז העיר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
114 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
15,869 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,095,000 ₪
2,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,629 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,095,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87165899פורסם ב14/05/26