בלעדיותמקלט בניין
1,180,000 ₪

קרן היסוד

בלעדיותמקלט בניין

דירה, תל חנן, נשר

3חדרים
קומה4/4
70מ״ר

למכירה בבלעדיות !! רחוב - קרן היסוד, תל חנן, נשר דירת 3 חד' כ-70 מ"ר לאחר שיפוץ מקיף כולל אינסטלציה. בפרויקט פינוי בינוי מתקדם עם הערת אזהרה לטובת היזם: "רייק" עסקה מצוינת למשקיעים! צרו קשר לפרטים נוספים

מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
16,857 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?590,000 ₪
1,180,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,033 ‏₪
סה״כ הלוואה‏590,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64663138פורסם ב02/04/26