בלעדיותמקלט בניין
985,000 ₪

קרן היסוד

בלעדיותמקלט בניין

דירה, תל חנן, נשר

2חדרים
קומה2/4
35מ״ר

למכירה בבלעדיות ! דירת 2 חדרים בתהליך פינוי בינוי! רחוב קרן היסוד, נשר. מושכרת ב2,300 ש"ח. קומה 2/4. מקלט בבניין. חניה בשפע בקרבה לכל מוקדי העניין בעיר לפרטים נוספים צרו קשר!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
35 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
28,142 ₪

היסטוריית שווי הנכס

86748420פורסם ב24/05/26