נכס עם ממ״ד
2,950,000 ₪

שדרות מאפו

נכס עם ממ״ד

דירה, אחוזה, חיפה

4חדרים
קומה2/6
109מ״ר

דירת 4 חדרים למכירה ברחוב מאפו בחיפה, הזדמנות מצוינת לרכוש דירה מרווחת ומתוכננת היטב. שטח הדירה כ 109 מ"ר עם מרפסת שמש כ 12 מ"ר, מתאימה לאירוח ולישיבה נעימה. הדירה כוללת ממ"ד, מחסן פרטי וחניה, פתרון נוח ומלא למשפחה. קומה שנייה אך בפועל מרגישה כמו קומה שלישית בזכות קומת חניון אכלוס צפוי בעוד כ 20 חודשים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
109 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
27,064 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,475,000 ₪
2,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,582 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,475,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56835643פורסם ב29/03/26