נכס עם ממ״ד
2,190,000 ₪

האנפה 8

נכס עם ממ״ד

דירה, החותרים, טירת כרמל

5חדרים
קומה5/8
140מ״ר

לא לתיווך! למכירה דירת 5 חדרים ברחוב האנפה, שכונת החותרים החדשה. שטח בנוי 128 מ"ר + מרפסת 14 מ"ר. הנכס כולל 2 חניות פרטיות ומחסן. דירה משודרגת ושמורה מאוד: מטבח משודרג של סמל ארונות אמבטיה משודרגים מזגן בכל חדר תריסים חשמליים ביחידת ההורים ובמרפסת מיקום מרכזי בשכונה, קרוב לסופרמרקט, מרכז מסחרי וגני משחקים. פינוי גמיש

קומות בבניין
8
חניות
2
מחיר למ"ר
15,642 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,095,000 ₪
2,190,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,629 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,095,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51189268פורסם ב18/05/26