מקלט במרחק 62 מ׳
2,560,000 ₪

דרך חנקין 23

מקלט במרחק 62 מ׳

דופלקס, רמות רמז, חיפה

6חדרים
קומה2/2
130מ״ר

למכירה ברחוב חנקין דירת 6 חדרים משופצת ברמה של בית מלון. דופלקס מרווח ומתוכנן היטב, כולל יחידת הורים בכל חדר לנוחות מקסימלית. 5 חדרי שינה מפנקים ומרוהטים במלואם. נכס נדיר להשקעה, מושכר ב'12,000 ש"ח לחודש, בנוסף יחידת דיור נפרדת הצמודה לדירה. לדירה שלוש מרפסות שמש קיימות וזכויות בנייה נוספות להרחבה ובניית ממ"ד. מיקום מנצח במרחק הליכה מהטכניון ומרכז זיו

פירוט ריהוט:
ריהוט מלא, ספות, מיטות, ארונות, מוצרי חשמל פינות עבודה. ריהוט במצב חדש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,692 ₪
תאריך כניסה
14/05/26

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,280,000 ₪
2,560,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,580 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,280,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46168603פורסם ב21/07/25