נכס עם ממ״ד
2,050,000 ₪

תרנ"א 27

נכס עם ממ״ד

דירה, מרכז העיר, חדרה

4חדרים
קומה1/7
136מ״ר

בואו להתאהב הזדמנות אמיתית כנסו לסרטון ותבינו לבד במרכז העיר חדרה ברחוב תרנא בניין חדיש דירת 4 חדרים מרווחת 122 מטר בטאבו מתוכננת ומוקפדת אנרגיות מדהימות ממ"ד חנייה מקורה מרפסת מפנקת חדרים מרווחים מזגנים מטבח מנגר פרטי קומה 1 בניין בוטיקי ללא קירות משותפים פרוייקט מבוקש קרוב ונגיש להכל הזדמנות אמיתית צרו קשר ובואו לראות מקרוב

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
122 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
15,073 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,025,000 ₪
2,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,269 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67749853פורסם ב15/02/26