בלעדיותמקלט במרחק 117 מ׳
990,000 ₪

צידון

בלעדיותמקלט במרחק 117 מ׳

דירה, הדר מרכז, חיפה

3חדרים
קומה2/4
58מ״ר

חדשה למכירה בחיפה ! -ברחוב צידון המבוקש ! -דירת 3 חדרים גדולה ומרווחת עם נוף פנורמי ! -טאבו מסודר ! -משופצת ושמורה ! -קומה 2/4 ! באזור שקרוב להכל - במרחק הליכה ! לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
50 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
17,068 ₪

היסטוריית שווי הנכס

43166425פורסם ב12/05/26