מקלט במרחק 388 מ׳
1,399,000 ₪

בר גיורא

מקלט במרחק 388 מ׳

דירה, הדר עליון, חיפה

3.5חדרים
קומה2/4
68מ״ר

למכירה בהזדמנות נדירה בשכונה שקטה ונעימה. הדירה מושכרת ב-6300 ש"ח ל- 2 היחידות!! תשואה מעל 5.5 אחוז!! דירה משופצת ברמה גבוהה, נמכרת עם כל הריהוט. פוצלה לשתי יחידות נפרדות, כל אחת כוללת מרפסת שמש וריהוט מלא. הנכס מייצר תשואה גבוהה ויציבה, ומתאים במיוחד למשקיעים שמחפשים פתרון מוכן ורווחי. חובה לראות מדובר בנכס שלא נשאר זמן רב בשוק. לפרטים נוספים ותיאום סיור צרו קשר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,573 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?699,500 ₪
1,399,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,596 ‏₪
סה״כ הלוואה‏699,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88495670פורסם ב27/11/25