נכס עם ממ״ד
1,600,000 ₪

אהוד מנור

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות אפק, אפקה, קרית ביאליק

3חדרים
קומה3/9
94מ״ר

חדשה למכירה בבניין בוטיק חדיש בקרית ביאליק שכונת אפקה נוף חדשה למכירה בבניין בוטיק חדיש בקרית ביאליק שכונת אפקה 3 חדרים 80מר בנוי +14מר מרפסת שמש לנוף ירוק ופתוח לשמורת אפק 2 מעליות בניין מטופח ונעים במיקום מעולה ממד גדול 2 שירותים ומקלחת... מחסן וחניה בטאבו פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
17,021 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?800,000 ₪
1,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,112 ‏₪
סה״כ הלוואה‏800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82673691פורסם ב29/01/25