נכס עם ממ״ד
3,200,000 ₪

תל צבי

נכס עם ממ״ד

דירת גן, מרכז פרדס חנה, פרדס חנה כרכור

5חדרים
קרקע
140מ״ר

למכירה בפרדס חנה כרכור 2 דירות גן בבניין בוטיק! יחידה 1- 5 חדרים+חניה מקורה כ-140 מ"ר בנוי כ-120 מ"ר גינה יחידה 2- 5 חדרים מרווחים, כ-130 מ"ר בנוי כ-40 מ"ר גינה, בקרבה למרכז המושבה באיזור שקט אופציה לקליניקה! בניין בוטיק עם 3 משפחות בלבד! מחיר ליחידה 1- 3,350,000 ש"ח מחיר ליחידה 3,200,000 ש"ח אכלוס- מיידי/גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
140 מ״ר
מ״ר גינה
120
קומות בבניין
2
חניות
2
מחיר למ"ר
22,857 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,600,000 ₪
3,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,225 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43888523פורסם ב22/01/26