מקלט במרחק 597 מ׳
1,320,000 ₪

דוד בר רב האי

מקלט במרחק 597 מ׳

דירה, קרית שפרינצק, חיפה

3חדרים
קומה3/4
60מ״ר

מחפשים נכס עם קרבה לים ופוטנציאל עתידי? למכירה בחלק התחתון של רחוב בר רב האי דוד, שכונת שפרינצק בחיפה. כ-500 מטר מהים. דירת 3 חדרים כ-60 מ"ר. הבניין הוא חלק ממתחם גן מרסיי, מתחם שהוא חלק מפרויקט המיועד להתחדשות עירונית אותו מקדמת עיריית חיפה בשיתוף הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית (מסלול רשויות). שכונה חיפאית מבוקשת עם נגישות גבוהה לים ולתחבורה ציבורית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
22,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?660,000 ₪
1,320,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,393 ‏₪
סה״כ הלוואה‏660,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76821540פורסם ב05/01/26