מקלט במרחק 123 מ׳
1,450,000 ₪

עין דור 11

מקלט במרחק 123 מ׳

דירה, שער פלמר, תחנת רכבת השמונה, חיפה

3.5חדרים
קומה7/20
73מ״ר

דירת 3.5 חדרים להשקעה מצוינת ומניבה כבר מהיום הראשון! מוצעת למכירה דירה בבניין המולה היוקרתי שבלב העיר התחתית דירה משופצת ומרוהטת בקומה טובה עם מרפסת ונוף לים, הדירה קרובה לים, למכללות, לברים ולמסעדות הכי טובות בחיפה. ביקוש גבוה מאוד לשכירות ומייצר למשקיעים תשואה מצוינת ושקט. צרו קשר לתיאום סיור בנכס!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
65 מ״ר
קומות בבניין
20
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,863 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?725,000 ₪
1,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,727 ‏₪
סה״כ הלוואה‏725,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72927750פורסם ב07/01/26